.

.

Конец Брои 60% Памук 40% Полиестер Бела Кралица XL Рамен Лист 115

Конец Брои 60% Памук 40% Полиестер Бела Кралица XL Рамен Лист 115

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Започнете да спиете одлично со овие креативни, богати со памук 300 Нишки Брои 60% Памук/40% Полиестерски Гостопримливи Листови. Мешавина од памук и полиестер овозможуваат остри дишења, како и сигурна издржливост за да траат повеќе перења. Може да се потпрете на овие чаршафи за да ви биде удобно цела ноќ. 300 Конец Брои, 60% Памук/40% Полиестер. Мека Лесна Нега. 12 "Џеб Длабочина Фитинг До 14" Душек Длабочина. Цена на десетина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата