.

.

Настап на ерл 798045ерл Крај На Цревото

Настап на ерл 798045ерл Крај На Цревото

DEN 318.40

Количината на стоката
Това е достапна

Ерлс -4 Супер Сток Факултативен Ракав;Ерлс -4 Супер Сток Факултативен Ракав за употреба со машина за стегање. Клиентот може да користи и стегач кога машината за стегање не е достапна.; Замена Ракав. Еден По Пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата