.

.

Патување Колекција Жени Елита Тру Удобност Пена Повлечете Ги Чизмите Од Стилето

Патување Колекција Жени Елита Тру Удобност Пена Повлечете Ги Чизмите Од Стилето

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Толку суптилна и ох-толку шик, Колекцијата Елита по Патување. Оваа чизма со зашилени прсти сигурно ќе стане омилена со својата песочен часовник и деталите за истегнување на челзи. Мекиот вегански велур го обликува изгледот, а влошката од пена за Удобност од 4 мм tru нуди целодневна поддршка. Во Колекцијата Патување, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавно ноќно излегување со девојките. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 4 инчи. Врвен Обем : 10 1/2 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата