.

.

Моќ Криза Оригинални Протеини Енергија Барови, S ' mores, Кт Кутија, 1. оз

Моќ Криза Оригинални Протеини Енергија Барови, S ' mores, Кт Кутија, 1. оз

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Еден залак од нашата моќна протеинска лента с ' мор ќе ве врати на камперските огнови покрај езерото. Тоа е како речиси да го мирисате огнот што гори и комбинацијата на мазно чоколадо, меки бел слез и крцкави крекери греам! Оваа вкусна протеинска лента исполнета со крем е преполна со 13 гр протеини, само 5 грама шеќер и без шеќерни алкохоли и без јајца. Моќ Криза се оригиналниот нафора крем енергија барови со неодолива криза. Со овие решетки не мора да бирате помеѓу закуска што е вкусна и закуска што добро му служи на вашето тело. 13гр супер протеини, 5гр додадени шеќери И без шеќерни алкохоли. Лесна текстура на нафора, голема криза. А кампување патување инспириран третираат!. Кутија од 5 готови протеински шипки. Протеини Вреди Желба. Полица Стабилна/ Амбиент. Без Јајца.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата