.

.

Сисила Средината На Векот Љубовно Седиште, Црвен Лен

Сисила Средината На Векот Љубовно Седиште, Црвен Лен

DEN 3184.00

Количината на стоката
Това е достапна

Современиот комплет софа сисила го пресекува средината на векот и денес. Оваа колекција содржи избран тапацир од ленена ткаенина, потпирач За грб Без тафтувано Копче и природни дрвени заострени нозе. Донесете ја дома оваа колекција, ќе уживате во удобното седење и стилскиот изглед. АКМЕ Сисила Средината На Векот Љубовно Седиште, Црвен Лен : . Потпирач За Грб Без Копчиња. Тесни Грб и Лабави Перничиња за Седиштата. Дрвена Заострена Нога. Димензии : 56.00 "L x 31.00" W x 35.00 " H. Модел# 52661. https : // /sh/0td3yijprtp7wye/AABXJ0z2ah F9a B6f Xv2 KJ3hfa/52661%20 AI%20.пдф?дл=0.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата