.

.

Брза компатибилна замена на кертриџот за тонер за Dell 1320C

Брза компатибилна замена на кертриџот за тонер за Dell 1320C

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилен Dell 1320/ 1320 C сет од 6 касети со тонер : 3x Black Ku052, 1x Cyan Ku053, 1x Yellow Ku054 и 1x Magenta Ku057 за употреба во Dell : 1320 C. Достапно за домашен сигурен тонер изграден за деловни конзистентни резултати за печатење. Употребата на касети и материјали за замена на задниот дел не ја поништува гаранцијата на печатачот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата