.

.

Jоли накит Сваровски Елементи Bicone Blue Belle Mi 30 Pkg

Jоли накит Сваровски Елементи Bicone Blue Belle Mi 30 Pkg

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Создадете свои зачудувачки дизајни за накит со користење на накит на olоли Своровски Елементи Биконе. Jоли накит Сваровски Елементи Биконе, 4мм, 30pk : Тие исто така прават одлични акценти на проекти за украси за домови. Овој пакет содржи триесет монистра од 4мм бикони. Достапно во најразлични бои : секоја се продава одделно. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата