.

.

Том Браун Жена Светло-Сива Истегнување Свила Мешавина Кардиган

Том Браун Жена Светло-Сива Истегнување Свила Мешавина Кардиган

DEN 320.00

Количината на стоката
Това е достапна

Надворешност : 54% Свила 44% Памук 1% Најлон 1% Еластан Материјал : Надворешност : 54% Свила 44% Памук 1% Најлон 1% Еластан ШКУ : Геб-ФКЦ301А06162 055 Добредојдовте во официјалната Продавница ЗА ЛУОЗОФИЈА!ЛУОЗОФИЈАТА е компанија за препродажба на луксузни брендови основана во Сан Диего, КАЛИФОРНИЈА од 2016 година. Сите наши производи се увезуваат Од Италија и се продаваат во САД.Ние се потрудиме да обезбедиме висока мода, луксузни предмети по пристапни цени. Ние гарантираме дека сите наши производи се 100% автентични. Купувајте со нас и ќе заборавите на купувањето во продавниците за стоки или брендови. Нашите цени лесно ќе ги победат нивните цени. ТОМ БРАУН Жена Светло-Сива Истегнување Свила Мешавина Кардиган.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата