.

.

Без граници јуниорите ги тужеа хеланките на глуждот

Без граници јуниорите ги тужеа хеланките на глуждот

DEN 319.20

Количината на стоката
Това е достапна

Земете мека мека, велур финиш, ласкаво вклопување и удобно чувство и ги имате вашите нови хеланки. Ниту една тужена хеланки на глуждот не е сигурно да ја активираат вашата обична гардероба кога се спарени под вашите омилени врвови. Материјал : 85% најлон/10% метален/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Издигнете ја должина на глуждот. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Заврши од велур. Тужени хеланки на глуждот за јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата