.

.

Чудо на нација момчиња со долги ракави со екипаж маица, пакет, големини 4- & хаски

Чудо на нација момчиња со долги ракави со екипаж маица, пакет, големини 4- & хаски

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Класична маица со долг ракав од Wonder Nation е одлична за секојдневните облеки на вашето момче. Совршено за положување на поладни денови, изберете од забавни отпечатоци и цврсти бои за да се мешаат и да се совпаѓаат. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Маица со долг ракав 3-пакет за момчиња од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата