.

.

Заптивки за налепници на етикета за хартија и плик, во дијаметар, црни, тркалезни етикети по пакет

Заптивки за налепници на етикета за хартија и плик, во дијаметар, црни, тркалезни етикети по пакет

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Jamем хартија и плик Црниот круг на налепници за налепници на етикетата со големина мерка 1 2/3 инчи во големина и се изработени од хартија со висок квалитет! Овие самолепливи етикети лесно се лупат и доаѓаат на чаршафи од 24 етикети. Со 5 листови во секоја пакет, секоја пакет содржи вкупно 120 етикети! Овие етикети имаат елегантна, елегантна џет црна боја што изгледа одлично на вашите коверти и пакети. Пријателски за печатачот, овие етикети можат да се прилагодат во вашата канцеларија или дома! Метални и светли неонски мастила може да се користат за да се појават на нивната темна површина. Овие етикети можат да бидат напишани и со светли или метални пенкала или маркери! Користете ги за зајакнување на пликот или пакетите и повеќе! Големина : 1 2/3 во дијаметар Боја : Црна количина : 120 боја : црна. Големина : 1 2/3 инчен дијаметар. Количина : 120 по пакет. Користете ги овие етикети во училиште, во вашата канцеларија или дури и во вашиот дом, има бесконечни работи за кои можете да ги користите овие. Одлично за најголемиот дел за испорака и испраќање, организирање кутии, етикети за отпадоци, организација и налепници во училницата, пополнување и организирање, етикети со вино, итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата