.

.

Homeo 9ft Патио Соларна чадор, тешки на отворено пазарот за внатрешен двор, чадор со навалување на копчето, беж

Homeo 9ft Патио Соларна чадор, тешки на отворено пазарот за внатрешен двор, чадор со навалување на копчето, беж

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Структура : Алум. Постојано столб 38/38*1.0мм, 8 челични ребра 12*18мм, чудак за отворање, продолжување на вртењето и чадорот автоматски. Навален материјал : цинк-лепење. Боја : Зелена беж црвена црна голема област за засенчување : 9 стапки Октанголска ткаенина : 180 G раствор-обоен полиестер, репелуција на вода, UV30+, брзина во боја 500 H, одделение 5-6. Не е вклучена единечна база на проветрување на воздухот. Белешка : Осветлувањето, контрастот и приказот на бојата може да предизвикаат разлика во бојата. Силна поддршка - лесен од пол и челични ребра со прашок од 'рѓа, лесен за употреба! Crank System за да се затвори и отвори со копчето Auto Tilt за да го прилагодите аголот. Инсталација : Може да се монтира на постојниот штанд или во средината на табелите ако се достапни дупки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата