.

.

Замрзнати девојки на Дизни, пижама и наметка, 3-парчиња, големини 4-12

Замрзнати девојки на Дизни, пижама и наметка, 3-парчиња, големини 4-12

DEN 367.68

Количината на стоката
Това е достапна

Таа ќе ги сака оваа мека и пријатна пижами и наметка на облеката што е замрзнато 2. идеален сет за секоја фан девојка. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестерски пламен-ретардантна микрофлече. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : пижама врвот, панталони и наметка. Врвни карактеристики : екипаж; стил на пуловер; долги ракави со манжетни за контраст; графички однапред. Карактеристики на панталони : стилизирање на влечење; еластична лента за половината за дополнителна удобност; Заштитени нозе. Карактеристики на облеката : јака од шал; долги ракави; Отворен фронт со појас за само-вратоврска; две џебови на лепенка; графички на левото градите; кадифен руно. © Дизни сите права се задржани. Замрзнати 2 пижами и наметка поставени за девојчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата