.

.

Фарфи Лента Двослојни Бронзени Шарени Светла Петкрака Ѕвезда Тул Божиќна Елка Подароци Завиткување Лента За Фестивал

Фарфи Лента Двослојни Бронзени Шарени Светла Петкрака Ѕвезда Тул Божиќна Елка Подароци Завиткување Лента За Фестивал

DEN 408.48

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : со технологија за бронзирање, како и украси со пет краци со ѕвезди и точки, лентата е фино изработена и нежна, што е добар избор за декорација.Она што Оваа Божиќна лента може да ви го понуди е дизајнот НА ОСВЕТЛУВАЊЕ НА ЛЕР, така што може да свети во текот на ноќта за да ја нагласи Вашата Елка и да создаде романтична фестивалска атмосфера.Избирајќи полиестерски материјал, овој производ е отпорен на кинење и еластичен.Постојат 6 стилови можат да бидат избрани.Погоден за украсување Новогодишна елка, подароци, ресторани, градини и свадби.Име на ставка : Лента Материјал : Полиестер Карактеристики : Двојни слоеви, Бронзирање, Боја На Тулел : Шарено Напојување : Стил 1/2 : 1 x Вградено Копче Батеристил 3/5 : 2 x Bat Батерии(Батерии Не Се Вклучени, Само Футрола За Батерии)Стил 10/20 : 3 x Bat Батерии(Батерии Не Се Вклучени, Само Кутија За Батерии)Детали За Големината : Стил 1 Должина : 100cm/39.37"(Прибл.) Стил 2 Должина : 200см/78,74 " (Прибл.) Стил 3 Должина : 300см/118.11"(Прибл.) Стил 5 Должина : 500см/196.85 " (Прибл.) Стил 20 Должина : 2000см/787.4 " (Прибл.) Стил 10 Должина : 1000см/393,7 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Лента со технологија за бронзирање, како и петкратни украси со ѕвезди и точки, лентата е фино изработена и нежна, што е добар избор за декорација. Она што Оваа Божиќна лента може да ви го понуди е дизајнот НА ОСВЕТЛУВАЊЕ НА ЛЕР, така што може да свети во текот на ноќта за да ја нагласи Вашата Елка и да создаде романтична фестивалска атмосфера. Избирајќи полиестерски материјал, овој производ е отпорен на кинење и еластичен. Постојат 6 стилови можат да бидат избрани. Погоден за украсување Новогодишна елка, подароци, ресторани, градини и свадби.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата