.

.

Фантастични Ѕверови И Каде Да Ги Најдете-Врамен Филмски Постер

Фантастични Ѕверови И Каде Да Ги Најдете-Врамен Филмски Постер

DEN 1199.84

Количината на стоката
Това е достапна

Фантастични Ѕверови И Каде Да Ги Најдете - Врамен Филмски Постер (Ликови во Рамки) (Орбита Сина Алуминиумска Рамка)Овој Врамен Фантастичен Ѕверови и Каде Да Ги Најдете Постер е совршен додаток на вашето живеалиште. Било да е тоа канцеларија спална соба или студентска соба. Ре-Употреблива Орбита Сина Алуминиумска Рамка. Постерот е отпечатен на висококвалитетна хартија. Исто така, прави одличен подарок за Сите Фантастични Ѕверови и Каде да Ги Најдете Фан.Материјал за рамка : Алуминиум со пвц Стакло против прекин Секоја рамка има закачалки за заби на грбот - вертикално и хоризонтално - што го прави закачувањето на рамката многу едноставно. Врамени Фантастични Ѕверови И Каде Да Ги Најдете Постер. Орбита Сина Алуминиумска Рамка. Големина на рамката : 25 "х 37". Големина на постер : 24 "х 36".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата