.

.

Оживејте Кокос и Ванила Регенератор секој 400мл Комбо пакет

Оживејте Кокос и Ванила Регенератор секој 400мл Комбо пакет

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оживеаниот регенератор е специјално формулиран со природни екстракти од кокос и ванила за да ја остави вашата коса мека, полна со сјај и лесна за чешлање. Оживејте Го Регенераторот за Кокос и ванила секој Комбо пакет од 400 мл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата