.

.

6 W 8 H 24'l 2-страничен песок од мијалник Ендуратан ФАУ Дрво тавански зрак, еспресо завршница

6 W 8 H 24'l 2-страничен песок од мијалник Ендуратан ФАУ Дрво тавански зрак, еспресо завршница

DEN 1919.20

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изглед на вашите домашни ентериери. Споредено со реалните греди на дрво, тие се значително полесни што овозможуваат безболна инсталација со намалена работна сила, тие не се подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење, термити и искривување, така што одржувањето е практично нула, тие се 2-3 пати поприфатливи , цело време има греди што се разликуваат од вистинско дрво. 1 "Дебелина на wallидот. Непропустлива за распаѓање, наезда на инсекти, оштетување на водата и нема да искриви, пука или раздели. Реална текстура на дрво. Не бара дополнителна структурна поддршка, што значи значителна заштеда во материјалот и трудот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата