.

.

Голи Дома Ултра-Мек Лист Сет-Премиум Колекција-Длабоки Џебови-3-Парчиња-Близнак XL, Светло Сина

Голи Дома Ултра-Мек Лист Сет-Премиум Колекција-Длабоки Џебови-3-Парчиња-Близнак XL, Светло Сина

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Голи Дома Ултра-Мек Лист Сет-Премиум 1800 Колекција-Длабоки Џебови-3-Парчиња-Близнак XL, Светло Сина Уживајте во удобен ноќен сон со Гол Домашен Хидро-Четкан Цврст Лист Од Микрофибер. Нашите чаршафи со двокреветни микрофибер обезбедуваат мек, сјаен допир во широк спектар на живописни бои. Нашиот комерцијален процес На завршна Обработка Со Хидро-Четки користи H2 O за да создаде незаменлива мекост додека одржува издржливост. Нашиот комплет од 3 парчиња близнаци xl вклучува еден вграден лист (39 " W x 80" L), еден рамен лист (66" W x 100" L) и една стандардна навлака за перници (20" W x 30" L). Вградениот лист со длабок џеб има еластика од 360° околу целиот лист и лесно се вклопува до душеци длабоки 15 инчи. Овие листови се исто така хипоалергични и отпорни на грини од прашина. Голите Домашни чаршафи и навлаки за перници се хипоалергични и оеко-ТЕКС сертифицирани, што значи дека не содржат никакви штетни бои или хемикалии, совршени за чувствителни прагови. Уште подобро, тие се перат во машина за лесна нега. Поставете Го Стандардот : нашите Двојни XL Листови се убави за гледање. Уште подобро со затворени очи. Нашите Чаршафи Со Големина БЛИЗНАК XL од 3 парчиња се направени за да импресионираат од првиот одмор. Комплетот Вклучува : 1 Близнак XL Вграден Лист (39 "x 80" x 15" џеб), 1 Двоен XL Рамен Лист (66" x 100"), 1 Стандардна Навлака за Перници (20"x 30"). Душеците на фит се длабоки до 15 инчи. Спијте Во Луксуз : на крајот на денот, заслужувате малку луксуз. Значи, оди напред, се лизга во нешто поудобно. Искусете ја најновата технологија за постелнина со нашиот уникатен процес На Хидро-Четка за исклучителна мекост и долготрајна издржливост. Топло во зима, ладно во лето, тоа е придружник за спиење што го баравте. Дишете Лесно : Исфрлете грини од прашина и алергени од вашиот кревет. Нашата постелнина со микрофибер што дише е хипоалергична и совршена за оние со алергии или астма. Лесна Нега : Времето За Спиење треба да биде релаксирачко. Затоа голите домашни хидро-Четкани листови од микрофибер се перат во машина, без брчки и се дизајнирани да работат беспрекорно секој ден, ноќ или време на дремка. Бидете Сигурни : вашите први 30 ноќевања се на нас. Буквално. Ако не ви се допаѓа нашиот лист, испратете го назад.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата