.

.

Картер Само Оти Ослободување Прст

Картер Само Оти Ослободување Прст

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајниран од Џери Картер и Дејв Братучеди, Само Куз е едно од најточните изданија во светот. Модифициран е за снимање со прикачено јаже или исклучување На Д-јамка. НЕГОВИОТ систем за затегнување е заменет со Поставениот систем за прилагодување На Затегнатоста на Завртката за попрецизно и лесно прилагодување на напнатоста на активирањето.Карактеристики : Дизајниран да биде снимен Од Д-јамка;Дизајниран Од Џери Картер И Дејв Братучеди;поставете систем За прилагодување На Затегнатоста На Завртката Картер Само Затоа+ : кога се повлекувате назад, секогаш држете го палецот подалеку од чкрапалото. Картер Претпријатија препорачува снимање На Само Оти користење назад-тензија надвор Д-јамка или ослободување јаже. Откако ќе бидете во целосна ждрепка, турнете ја лачната рака кон целта и лесно повлечете ја раката за ослободување назад додека го потпирате палецот на чкрапалото, со што ќе го испукате со едно мазно движење. Удобно за држење. Обезбедува поголема точност. Ослободувањето на стрелаштвото картер е идеално за раце од сите големини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата