.

.

Каролини Богатства KJ1196DS Свети Патрикс Ден Шамрок Алјаска Маламут Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16

Каролини Богатства KJ1196DS Свети Патрикс Ден Шамрок Алјаска Маламут Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16

DEN 424.64

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства KJ1196 DS1216 Свети Патрикс Ден Шамрок Алјаска Маламут Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични Алјаска Маламут уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот на Денот На Свети Патрикс со овој декоративен Метален Принт На Денот На Свети Патрикс. Овој Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци е од каролини богатства колекција Свети Патрикс Ден. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата