.

.

Реверзибилен Капак На Софата Со Ватиран Седиште, Заштитник За Мебел Отпорен На Вода, Капак На Каучот Што Може Да Се Пере Со Нелизгачка Пена и Еластични Ремени За Дец

Реверзибилен Капак На Софата Со Ватиран Седиште, Заштитник За Мебел Отпорен На Вода, Капак На Каучот Што Може Да Се Пере Со

DEN 659.84

Количината на стоката
Това е достапна

Микрофибер, полиестер супер ИЗДРЖЛИВА ВАТИРАНА ТКАЕНИНА ОД 3 СЛОЈА : Ватиран Од Ткаенина Од Микрофибер отпорна на кинење (состав од полиестер), овој издржлив капак за мебел за софа е составен од 3 слоја со дебел полнење од поли пена за дополнителна удобност и мекост. Нашите навлаки за каучи се дизајнирани и готови за да одговараат на различни големини на софи со 4 седишта со ширина на седиштето до 88"НАПРАВЕТЕ ГО ВАШИОТ СТАР ТРОСЕД ИЛИ ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ НОВ : Заштитниците за мебел од софа Отпорни на Вода не само што го штитат вашиот мебел од софата секојдневно носење и солзи, деца, гребнатини и крзно од домашни миленици, кучиња или случајно излевање, туку исто така го трансформира стариот, истрошен кауч во зачудувачки централен дел од вашата соба реверзибилна покривка за троседот што останува на своето место : нашата покривка за каучот за софа за кучиња и миленичиња има реверзибилен дизајн (двојна боја) совршен за често АЖУРИРАЊЕ На ВАШИОТ ТРОСЕД Не Гледајте дополнителни трошоци. Нашите навлаки за лизгање на мебел за софа што не се лизгаат, исто така, имаат сидра од пена што не се лизгаат и Имаат еластични ремени за да се осигураат дека ќе останат цврсти без замка, без брчки, менување или лизгање дури и по седење ИЛИ дремка на супер ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ/СТАВАЊЕ : ќе завршите за кратко време! Само завиткајте го, Напикајте дополнителна ткаенина во јазот/наборот и вметнете ги сидрата од пена што не се лизгаат помеѓу грбот и перничињата за седење за беспрекорен изглед,прилагодете ги еластичните ремени и ВОИЛА! Користете ги нашите упатства за слика за да обезбедите добро вклопување (Вклучени Упатства За Инсталација)ЛЕСНА НЕГА И 6 МЕСЕЧНА ГАРАНЦИЈА : Заштитник За Мебел За Кауч Што Може Да Се Пере Во Машина за кучиња и мачки, измијте на или под 30 Степени Целзиусови, не избелувајте, пеглајте на ниска температура. Стоиме зад сите наши висококвалитетни производи, така што нудиме 6 месеци Без Прашање Поставено на сите наши заштитници на софата. Ве молиме контактирајте не (преку Амазон ако го поминете стандардниот прозорец за враќање) и со задоволство ќе ви помогнеме - Реверзибилен Ватиран Кауч Со 4 Седишта, Заштитник За Мебел Отпорен на Вода, Капак На Каучот Што Може Да се Пере Со Нелизгачка Пена и Еластични Ремени За Деца, Кучиња, Миленичиња (ХХ Голем, Кафеав/Беж).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата