.

.

R Компактен тоалетен торба, црна и црвена боја

R Компактен тоалетен торба, црна и црвена боја

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете ги сите ваши основни материјали за чешлање и убавина со вас на следниот викенд бегство со оваа R70 компактна тоалетна торба. Направено е од мека, но издржлива ткаенина и има мала големина што се вклопува во куфер, тота или ранец. Оваа црна и црвена компактна торба е идеална за држење шминка, четки, брич, лосиони и многу повеќе. Исто така, се одликува со врвно затворање на патент за да се спречи да испаднат предметите и каишот за рачна погодност. R70 Компактна торба за тоалети, црна и црвена : црна и црвена спортска торба за тоалети. Компактна големина. Големо затворање на патент. Каиш за носење. За домашна употреба или патување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата