.

.

Силуета Курио Втиснување Алатка-Парична Казна

Силуета Курио Втиснување Алатка-Парична Казна

DEN 2879.84

Количината на стоката
Това е достапна

Силуета Курио Втиснување Алатка. Додадете различни оценки за сите ваши проекти! Користете Со Силуета Курио (продадена одделно). Овој пакет од 5 - 1/2х3-1/4х3/4 инчи содржи една алатка за втиснување. Доаѓа во различни големини. Секој продаден одделно. Увезени. Силуета Курио Втиснување Алатка-Парична Казна : Употреба Со Силуета Курио (продадени одделно). Овој пакет 5-1/2" х 3-1/4" х 3/4 " содржи 1 алатка за втиснување. Доаѓа во различни големини. Секој продаден одделно. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата