.

.

Добри Идеи Дожд Свод 50-галон Дожд Барел-Црна

Добри Идеи Дожд Свод 50-галон Дожд Барел-Црна

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Сводот за Дожд од 50 литри барел за дожд е буре со класичен изглед. Моделиран по вистинско буре со виски, овој уникатен фаќач на дожд ќе ви обезбеди многу свежа вода додека изгледате одлично против вашиот дом. Горниот дел има екран против остатоци за да ги задржи лисјата, а долниот дел е домаќин на висококвалитетно месинг шпигот за стандардна врска со цревото. Задниот дел е рамен за да седите рамно на надворешните ѕидови за да не изгубите простор, а има точки за поврзување што може да се користат за поврзување на бурињата заедно, користејќи го прелевањето за да се пополни следното буре. Бурето има и две, длабоко поставени рачки кои се многу погодни при поместување на Сводот за Дожд. Направено од ув отпорна, анти-избледена смола. Може да се поврзе со други буриња за зголемен капацитет користејќи одделно продаден комплет за поврзување. Практични рачки за движење и кревање. Отпорен на ' рѓа, мувла, мувла и гниење. Висок квалитет месинг шпигот за црево кука-до + прелевање излив. Екран за чување остатоци. Капацитет од 50 галони.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата