.

.

Пијанпианци Хеланки Кошули Мажи Бејзбол Мама Дуксери Мажи Постари Парови Соодветни Кошули Менс Пролет И Лето Мода Секојдневно Печатење Ревер Краток Ракав Памук И

Пијанпианци Хеланки Кошули Мажи Бејзбол Мама Дуксери Мажи Постари Парови Соодветни Кошули Менс Пролет И Лето Мода Секојдневно

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сезона : Пролет и лето Пол : Менокација : Дневно, партиматеријал : Должина На Памук И Ленена Облека : Редовен Тип На Дезен : Печатен Стил : Мода, Должина На Ракавот За Слободно Време : Краткикарактеристики : } Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. ●Натпревар●Совршено совпаѓање со вашите омилени шорцеви, хеланки, фармерки и така натаму.1 ПАРЧИЊА Кошула1111микрософтинтернетексплорер402документнеодреден7, 8 ненормални0. Големина шема : . Големина : М Биста : 110см/43,31" Ракав : 23,5 см/9,25" Должина : 76см/29,92" Рамо : 47см/18,50"Големина : Л Биста : 115см/45,28" Ракав : 24см/9,45" Должина : 78см/30,71" Рамо : 49см/19,29"Големина : XL Биста : 120см/47,24" ракав : 24,5 см/9,65" должина : 80см/31,50" рамо : 51см/20,08"големина : ххл Биста : 125см/49,21" ракав : 25см/9,84" должина : 82см/32,28" рамо : 53см/20,87"големина : хххл биста : 130см/51.18" ракав : 25.5 см/10.04" должина : 82см/32.28" рамо : 55см/21.65" стил : мода,должина На Ракавот за Одмор : шорцеви. 1 ПАРЧИЊА Кошула. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. ●Натпревар●Совршено совпаѓање со вашите омилени шорцеви, хеланки, фармерки и така натаму. Тип На Шема : Печатени. Материјал : Памук И Лен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата