.

.

Курт Адлер Штајнбах во. Војна На Ѕвездите Бура Полицаец Оревокршачка

Курт Адлер Штајнбах во. Војна На Ѕвездите Бура Полицаец Оревокршачка

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дури и обожавателите на "Војна На Ѕвездите" можеа да искористат малку празнично расположение во својот простор, па додека дозволуваат Силата да биде со нив, можете да го пуштите курт Адлер Штајнбах 22 внатре. Војна На ѕвездите Бура Полицаец Оревокршачка бидете дел од нивниот празничен декор. Овој убав напаѓач добива преуредување на оревокршачка и го заменува пиштолот за бонбони. Телото е направено од цврсто дрво со обоена завршница. Димензии : 9.4 L x 7.3 W x 22h во. Лиценциран Војна на Ѕвездите оревокршачка. Дрвена конструкција. Дел од колекцијата Штајнбах. Произведено Во Германија. Карактеристики бура полицаец со бонбони трска.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата