.

.

Бела Завеса За Бања Прозорец Кујна Завеси Должина, Прачка Џеб Вафли Ткаат Текстура Мали Кафе Завеса, Панели

Бела Завеса За Бања Прозорец Кујна Завеси Должина, Прачка Џеб Вафли Ткаат Текстура Мали Кафе Завеса, Панели

DEN 144.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нежно филтрирајте ја дневната светлина и пријатно уживајте во читањето и пиењето кафе до нив. Мека Вафли Ткаени Валанс покани светлина во соба, додека обезбеди внатрешна приватност во исто време. Оваа завеса на прозорецот ќе помогне да се формира релаксирана атмосфера во секое опкружување. 155гсм водоотпорен вафли ткаат текстура карирани полиестер ткаенина. Третирани за одбивање на вода и се спротивставуваат на натопување. Обезбедува приватност додека сеуште пуштате светлина. 2-инчен џебен врв за прачка за лесна инсталација и движење. Дополнителниот горен заглавие за елегантен плисиран изглед. Боја : бела, сива, тегет. Достапна големина : 30 "W x 30" L/Панел, 30 "W x 36" L/Панел, 30 "W x 45" L/Панел x 2 Панели ?[ЕЛЕГАНТЕН ТРЕТМАН НА ПРОЗОРЦИ] Овие завеси на прозорци користат дизајн на ткаење на вафли и разновидни бои прават идеален третман на прозорци и модерна декорација за вашиот дом. Во меѓувреме, тие исто така го контролираат протокот на природна светлина во просторијата, како и обезбедуваат приватност. ?[МАТЕРИЈАЛ] нашата завеса за прозорци изработена од 100% Врвна водоотпорна вафли ткаат текстура карирана Полиестерска ткаенина на 155gsm, кои нудат највисок квалитет, издржливост и приватност. ?[ОБЕМНА АПЛИКАЦИЈА] Користете ги нашите водоотпорни завеси/ валанси за ткаење на вафли за да го покриете горниот/долниот дел од прозорците. Совршен избор за спална соба, кафуле,дневна соба, кујна и бања итн каде и да сакате да користите, што може да создаде чувство на затемнување и приватност. ?[ЗАГЛАВИЕ на џебот на ПРАЧКАТА] џебот со висока прачка од 2 Инчи работи добро со затегнувачки прачки или нормални прачки за лесна инсталација, едноставните набори на џебот на прачката додаваат елегантен изглед. Покрај тоа, можете исто така да ја прилагодите должината со тоа што ќе бидете стилизирани во џеб од прачка или со свои прстени за клипови. ?[ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ] Пакет вклучува 2 панел ниво завеси. Овие прилагодени нивоа завеси може да се комбинираат со координирање на завесата валанс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата