.

.

ЧЕШЛАЧ Сад Мали Кучиња Мек Џемпер За Кучиња За Миленичиња Летна Облека Од Чивава Класична Облека За Миленичиња

ЧЕШЛАЧ Сад Мали Кучиња Мек Џемпер За Кучиња За Миленичиња Летна Облека Од Чивава Класична Облека За Миленичиња

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

ЧУВАР Сад Мали Кучиња Мек Џемпер За Кучиња За Миленичиња Летна Облека Од Чивава Класична Облека за Миленичиња. Материјал : Мешавина Од Волна. Карактеристики : Боја На Почвата. Повод : Повик/Партија. Бои : Роза/Сива/Розова/Сина/Црвена/Виолетова. Големина : Азиска големина XS/S/M/L/XL/XXL. Големина шема : . Големина - - - - - - НазадВратот-БистаПОГОДЕН за. ХС-5.91 " /15СМ7.87"/20СМ-10.24"/26СМ - - - - - - за домашни миленици 2-3кг . На7.09"/18СМ9.45"/24СМ-11.81"/30СМ - - - - - - за домашни миленици 2-3кг . М9.06"/23СМ11.02"/28СМ13.39"/34СМ - - - - - - - за домашни миленици 4кг . Л11.02"/28СМ-12.60 " /32СМ16.54"/42СМ - - - - - - - за домашни миленици 6кг. ХЛ-12.99 "/33СМ-14.96 " /38СМ18.11"/46СМ - - - - - - - за домашни миленици 9кг . ХХЛ14.96 "/38СМ-16.54 " / 42СМ20.47"/52СМ - - - - - - - за домашни миленици 12кг. Пакет вклучени : 1 Компјутер миленичиња куче Џемпер . Забелешки : . 1.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!. 2.Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење. Куче Џемпер. Облека за Миленичиња за Мали Кучиња. Големина XS-XXL. Облека За Миленичиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата