.

.

Теравита Чоколадо Малина Црн Чај

Теравита Чоколадо Малина Црн Чај

DEN 64.32

Количината на стоката
Това е достапна

Чоколадо Малина Црн Чај Чоколадо Малина Црн Чај Е Вкусен Ароматизиран Црн чај Со Капки Чоколадо, Малини (Црвено) И Лист Од Малина (Црвено) кој има освежувачки вкус што ќе ве импресионира! Уникатниот вкус на Чоколадна Малина е вкусен!Состојки : Црн чај, Капки Чоколадо, Малини (Црвено), Лист Од Малина (Црвено) и Природен Вкус на Чоколадна Малина.Теравита е ексклузивна линија на производи со врвен квалитет, природни извори кои ги користат само најдобрите, најчистите и најмоќните состојки пронајдени низ целиот свет. Теравита е обележана со највисоките можни стандарди за чистота, потенција, стабилност и свежина. Сите наши производи се подготвени со највисоки елементи за контрола на квалитетот, од суровини низ целиот производствен процес, до моментот кога шишињата или кесите се запечатени за свежина и се испраќаат до вас. Нашите највисоки можни стандарди се сертифицирани од независни лаборатории и поддржани од нашата лична гаранција.Теравита постои за да се исполнат и да се обезбеди здравјето и благосостојбата на вашето семејство без штетни ефекти или хемикалии и лекови на рецепт. Ние се стремиме да ги направиме сите наши производи достапни и сигурни и постојано бараме пазар за да ја одржиме нашата достапност и да бараме нови начини да ви служиме вам и на оние што ги сакате. Теравита стана доверливо име за домаќинството за многу семејства и може да ви ги донесе и вашите најдобрите хербални додатоци, мешавини, чаеви и зачини кои се на пазарот денес.Теравита е спакувана во контејнери за рециклирање, отпорни на храна, кои можат да се рециклираат.Зооскејп е горд што е ексклузивен дистрибутер На Чаеви Од Теравита, билки и додатоци во Соединетите држави, Канада и ширум светот.. Спакувани во Соединетите држави во сертифициран објект c GMP (тековна Добра Производствена Практика). Нема полнила. Производител : Теравита. Големина : 50 Кесички Чај. Кесички црн Чај-Спакувани во пригодна исправена торбичка!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата