.

.

Електрична Пумпа За Гориво Во Резервоарот - Компатибилна Со-Ford Focus 2.0 L 4-Цилиндричен DOHC 2003

Електрична Пумпа За Гориво Во Резервоарот - Компатибилна Со-Ford Focus 2.0 L 4-Цилиндричен DOHC 2003

DEN 863.20

Количината на стоката
Това е достапна

Електрична Пумпа За Гориво Во Резервоарот - Компатибилна со 2002-2004 Ford Focus 2.0 L 4-Цилиндрична Dohcposion : In-Tank Note : CRQ Премиум Електрична Пумпа За Гориво Компатибилна со или Одговара : - 2002 - 2004 Ford Focus 2.0 L 4 Cyl DOHCFits Години : 2002 2003 2004 Преглед Опис На Производот за Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 2002 2003 2004. Електрична Пумпа За Гориво. Одговара Изберете : 2002-2004 ФОРД ФОКУС 4 Цил 2 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата