.

.

Kidsуалај Деца Сабо Папучи Кадифен Нејасни Влечки Топли Чевли Со Затворени Прсти Дише Анти-Лизгачки Сабо И Мазги Внатрешно Домашно Лизгање На Домашни Чевли Виолетов

Kidsуалај Деца Сабо Папучи Кадифен Нејасни Влечки Топли Чевли Со Затворени Прсти Дише Анти-Лизгачки Сабо И Мазги Внатрешно Домашно

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Деца, Момчиња, Девојчиња, Деца,Унисекс-Детски Стил : Топли Влечки, Кадифени Влечки, Чевли За Спална Соба, Зимски Топли Влечки, Нејасни Влечки, Внатрешни Влечки, Топли Чевли, Зимски Чевли, Сабо, Тип На Шема На Мазги : Цврста боја : темно сина, розова, виолетова, жолта, бела : САД 6,5 C, САД 8 C, САД 9 C, САД 10 C, САД 11с, Сад 12с, Сад 13с, Сад 1ј (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Пвцоутсол Материјал : Пвцхеел Тип : Рамно Прицврстување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : плишани Влечки совршено се вклопуваат за девојчиња или момчиња кои носат дома, спална соба, ДНЕВНА СОБА, ХОТЕЛ, ДВОР, ГРАДИНА ИТН.Карактеристики : 1.Плишаните влечки со топол мек и лесен ѓон се многу меки и удобни. 2.Детските нејасни куќни влечки се изработени од ѓон што не се лизга и меки пвц материјали. текстурата отпорна на лизгање на дното ви дава безбедна и сигурна основа и спречува гребење на подот.3.Удобни и слатки влечки за дете. Водоотпорната горна и супер мека обвивка ги одржува малите прсти многу топли дури и на студ надвор.4.Топол избор за подарок : Слатки и топли детски влечки погодни за внатрешна и надворешна употреба.Содржина на пакетот : 1 Пар Деца Топли Влечки (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ДИЗАЈН НА ЛИЗГАЊЕ : Детските влечки се слатки, пријатни, удобни и сигурно ќе стават насмевка на лицата на вашите малечки. Овие секојдневни влечки се совршени за лизгање на зафатени мали нозе за бескрајни авантури. МЕКА И ТОПЛА : мекиот ѓон и меката топла постава погодна за кожата обезбедуваат пријатна топлина и удобност слична на перница за вашите деца во студените сезони. УДОБНИ И СТИЛСКИ : тие се лесни и меки. Домашни влечки за девојчиња момчиња удобно и сигурно вклопување, пријатна удобност и топлина, носејќи им на вашите деца доволно поддршка. ИЗДРЖЛИВ НАДВОРЕШЕН ЃОН : со внатрешен/надворешен надворешен ѓон, дното на овие влечки за затнување е издржливо за постојана поддршка без разлика каде води денот. ОДЛИЧНИ ПОДАРОЦИ : тие се удобни, слатки и забавни. Вашиот совршен избор На Роденден, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста И Божиќ подароци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата