.

.

Божиќни пижами За Семејство Графички Врвови Со Елен Со Долги Ракави + Карирани Панталони Поставете Зимска Облека За Спиење

Божиќни пижами За Семејство Графички Врвови Со Елен Со Долги Ракави + Карирани Панталони Поставете Зимска Облека За Спиење

DEN 252.16

Количината на стоката
Това е достапна

8-9 години t Ttops Должина : t55t/t21, 65 t Bust : t81 t/t31, 89 пресврт : t54t/t21, 26 Tpants Должина : t83t/t32. XLt Ttops Должина : t66t/t25. 6-9 Месециtlengh : t57t/t22. 13 tt Hip : t120t/t47. Подарок : Вашите деца и членови на семејството ќе го сакаат овој комплет за појавување на семејни тимови. 35 пресврт : t48t/t18. 71 пресврт : t52t/t20. Тоа ќе биде одличен подарок За Божиќ, роденден, Денот на Благодарноста, Денот На Децата или кои било други посебни денови.93 t Hip : t111t/t43. Рачно / машинско перење на студ одделно. 9-10 Години Врвови Должина : t58t/t22. 44 t Bust : t54t/t21.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата