.

.

Пиколо Бар Чаир

Пиколо Бар Чаир

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Пиколо Бар Стол ако модата е вашата страст, тогаш овој бар стол е за вас. Направете изјава околу вашиот кујнски остров или во вашиот бар област. Неговиот заострен грб со тафтување со копчиња е лесен за очите и прекрасен од секој агол. Ребрата за поддршка обезбедуваат удобен потпирач за нозе додека седите. Тенките нозе со молив завршуваат со четкан месинг, давајќи му елегантна завршница. Мерки 18.5 W x 20.9 d x 40.6 H во. Примарен Материјал : Челик. Производ Заврши : Прашок Обложени. Капацитет : Поддржува до 280 фунти. Гаранција : 1 година ограничена гаранција. Ширина на седиштето : 16,5 инчи. Грижа : Топла вода И благ сапун со мека крпа. Висина На Грбот На седиштето : 11,1 инчи. Вклучува заштитници на подот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата