.

.

Без граници на основните тројни оџаци на јуниорите

Без граници на основните тројни оџаци на јуниорите

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

No Bounderies Super Super Triple Short Short Short на Juniors е Jeanан со висок пораст кој нуди неверојатно вклопување. Нашиот модел е 5 '9 "и носи големина 3. Клиентите го сакаат ова вклопување што удира во половината и папокот. Со ткаенина што ја држи својата форма и фит Затвори и 30 "Inseam. Клиентите не само што го сакаат вклопувањето, туку ја сакаат ултра мека ткаенина и детали за половината. За да го задржите овој Jeanан во најдобра состојба, ве молиме машинско измијте ладно со како бои, само белило што не е хлор кога е потребно и да се сува суво на ниско ниво. Најдобра продавач 30 "Олежни јамки со ремен на ременот наредени ткаенини со премија од половината 3 копче 5 стилизирање на џеб, со функционални џебови за грб.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата