.

.

Портал Забрането Пердуви Црвено Во. Рв Пк

Портал Забрането Пердуви Црвено Во. Рв Пк

DEN 1535.84

Количината на стоката
Това е достапна

4 " Параболични Забранети Пердуви. R.Карактеристики : параболичен исечен природен пердув со забранети ленти;Профил 5/8" Пердуви На Портата 4 " Параболичен, Забранет, 4 RW, 50pk : параболичен исечен природен пердув со забранети ленти. Профил 5/8". Квалитетен дизајн за конзистентни перформанси.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата