.

.

Возидаоке панталони за жени Лабави Плус Големина Гроздобер Печатење Бохо Харем Јога Растегливи Широки Панталони Преклопете Ги Џебовите За Нозе Со Широк Струк шир?

Возидаоке панталони за жени Лабави Плус Големина Гроздобер Печатење Бохо Харем Јога Растегливи Широки Панталони Преклопете Ги

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Големина : С Половината : 66-100см/25.98 "-39.37" Колк : 124см/48.82 "Должина : 108см/42.52" . Големина : М Половината : 72-106см/28.35"-41.73" Колк : 130см/51.18 "Должина : 110см/43.31" . Големина : Л Половината : 78-112см/30.71 "-44.09" Колк : 136см/53.54 "Должина : 112см/44.09" . Големина : XL Половината : 84-118cm/33.07" -46.46 "Колк : 142cm/55.91 " Должина : 114cm/44.88". Големина : XXL Половината : 90-124cm/35.43"-48.82" Колк : 148cm/58.27" Должина : 116cm/45.67" Обични Лабави Панталони За Жени Плус Големина Гроздобер Печатење Бохо Харем Јога Растегливи Широки Панталони Преклопете Ги Панталоните Со Широк Струк Со Широк Струк Со Џебови Карактеристики лесен и Дише, одличен тактилен на вашата кожа. за претстојните летни денови.Queters ques панталони за бохо одблесокот за жени доаѓа со широки нозе и еластична половина. Одличен избор за фестивали и концерти, танцување, релаксација дома, патување, лето, жени паѓаат облека, подарок, секојдневна внатрешна и надворешна облека.●Стил € ова е широк панталон што ќе ве направи кул. Дизајнот со висок струк го истакнува вашиот струк. Убава деко. релативниот појас може да ја покаже вашата личност. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура.●Натпревар●Одлични подароци за жени, широките панталони за нозе за жени го прават подарокот за жени,можеби вашата девојка,или пријател или член на семејството.Особено роденден и специјална пригода.①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Описисезона : Лето : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Должина Без Панталони : Долг, Широк Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Каузален Пакет вклучуваат 1 ПАРЧИЊА панталони.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата