.

.

Девојки ДРИ БОЈА БЛОК КРАТОК

Девојки ДРИ БОЈА БЛОК КРАТОК

DEN 447.84

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете малку блесок во вашата облека со влошки во контрастна боја што се обвиткуваат од напред кон назад во нов материјал што ја отстранува влагата.8.55 мл 88/12 поли/спандекс брусени дресови фабрикувани гусеткласични се вклопуваат во нова ткаенина ласкави инсерти завиткајте од напред до назад ткаенина поставена на половината влага фитил2. 5.00 инсем Софе Девојки ДРИ БОЈА БЛОК КРАТОК (1180ГР).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата