.

.

Млкидк Чистење Блузи За Жени Цветни Печатени Плус Големина Растеглив Краток Ракав V Вратот Медицинска Сестра Кошули Со Џебови,Темно Зелена XL

Млкидк Чистење Блузи За Жени Цветни Печатени Плус Големина Растеглив Краток Ракав V Вратот Медицинска Сестра Кошули Со Џебови,Темно

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 20cm/7.87" Должина : 70cm/27.56"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 21cm/8.27" Должина : 71cm/27.95"Големина : L Биста : 112см/44.09" рамо : 48см/18.90" ракав : 22см/8.66" должина : 72см/28.35"големина : xl биста : 120см/47.24" рамо : 50см/19.69" ракав : 23см/9.06" должина : 73см/28.74"големина : xxl Биста : 126см/49.61" рамо : 52cm/20.47" ракав : 24cm/9.45" должина : 74cm/29.13"големина : xxxl биста : 132cm/51.97" рамо : 54cm/21.26" ракав : 25cm/9.84" должина : 75cm/29.53"големина : xxxxl Биста : 142cm/55.91" рамо : 56cm/22.05" ракав : 27cm/10.63" должина : 79cm/31.10"големина : xxxxl биста : 152cm/59.84" рамо : 58cm/22.83" ракав : 29cm/11.42" должина : 80cm/31.50"97% полиестер,3% маица со кратки ракави spandexsummer За женитоа Е Толку Лесно да се спари со фармерки, шорцеви Или Џегинг за стилски изглед оваа сезона!Одговара : одговара на големината На Женската Мода Туники Со Кратки Ракави Обични Врвови : Женски Повод : Дневен Стил : Секојдневен,Моден што добивате : 1xwomenени Топсезона : Пролет/Лето Дебелина : Стандардисоодветен за лето,одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб каде било Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување или Сушење на Линија полиестер и 5% спандекс, Ќе Уживате Во Униформи за Нега Што Дишат И Кои Ве Одржуваат Ладни Додека Ги Работите Тие Долги Часови и Удобно Истегнување за Да Одговараат на Облиците на Телото до Крај. ●ДИЗАЈНИРАН СО ГРИЖА q : ќе ви се допадне врвното шиење на отпечатоците за жените кои ги издржуваат вашите зафатени смени и висококвалитетниот материјал што не гледа низ материјалот што обезбедува целосна скромност додека се грижите за вашите пациенти. ●ЈА НАДОПОЛНУВА ФОРМАТА на ВАШЕТО ТЕЛО : се оддалечивме од блузите за дами со помош на потенок дизајн за да им дадеме поголема форма на униформите. Ова е заедно со симпатичен V-врат за да се создаде еден од најласкавите печатени врвови наоколу. ●ЧУВАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ ПРЕДМЕТИ БЕЗБЕДНИ : можете безбедно да ги чувате пенкалата, лентата, ножиците или мобилниот телефон во двата длабоки џебови без ризик да испаднат кога ќе се наведнете. пилинзи за пеперутки за жени,врвови за пилинг за печатење,женски врвови за чистење,женски 3д пилинг за печатење,врвови за пилинг за печатење пеперутки жени,врв за пеперутки,врвови за чистење за жени печатени пеперутки,женска маица за печатење пеперутки,пилинг за пеперутки за жени,врвови за пеперутки за жени,ракави,струже за нега,пилинзи за жени,пилинзи за женски врвови,врвови за чистење за жени,бели врвови за чистење за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата