.

.

Женски Танкини Атлетски Костими За Капење Дводелни

Женски Танкини Атлетски Костими За Капење Дводелни

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : . Материјал : Полиестерска Ткаенина, Нека Вашите Костими За Капење Се Еластични, Подобро Да Одговараат на Вашата Кожа, Да Играат ОДРЕДЕН Куп Ефект На ТЕЛОТО, Да Ја Намалат Облеката на вашето сурфање. Боја : Вкупно Три Бои. Опис на големината : . Големина - - - ЕУР - - - - САД - - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА - - Половината Колк. На 32 2 - 6 - 72-76СМ 28.3 '- 29.9' 696-70см 273.5 '- 27.5 " 76-80СМ 29.9 '- 31.4'. М - 34 4 8 76-80СМ 29.9 '- 31.4' 70-74СМ 27.5 '- 29.1' ' 80-84СМ 31.4 '- 33.0'. Л 36 6 10 80-84СМ 31.4 " - 33.0 ' 74-78СМ 29.1' - 30.7 ' 84-88СМ 33.0 '- 34.6'. ХЛ 38 8 12 84-88СМ 33.0 '- 34.6' ' 78-82СМ 30.7 '- 32.2 '- - 88-92СМ 34.6 '- 36.2'. ХХЛ - 40 - 10 14 88-92СМ 34.6 " - 36.2 ' 82-86СМ 32.2' '- 33.8' - - - 92 -96СМ 36.2 ' - 37.7. Пакетот вклучува : . Врвот (со градите рампа) + Панталони. Забелешка : . 1. Поради различна светлина и екран, бојата на проектот може да биде малку поинаква од сликата. 2. Поради различни методи на мерење, може да има толеранција од 1-3см. Молете се за прошка. Пред наддавање, бидете сигурни дека не ви пречи. Имајте убав ден! Стил На Производ : Дводелен Комплет, Ракав, Без Ракави, Гроздобер, Спорт. Летна Облека За Плажа Плажа Блузон Печатени Танкини Во Риги Комплет Момчиња Краток Дводелен Костим За Капење. Материјал : Полиестерска Ткаенина, Нека Вашите Костими За Капење Се Еластични, Подобро Да Одговараат на Вашата Кожа, Да Играат ОДРЕДЕН Куп Ефект На ТЕЛОТО, Да Ја Намалат Облеката на вашето сурфање. Целото Тело На Костимите За Капење Користи Дизајн на Ленти, што Може Подобро Да Ја Измени Формата на Вашето Тело, Со Млади Подобро Пливање на Отворено, Искуство со Сурфање. Погоден за секојдневна плажа,спортови на вода, забава во базен или одмор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата