.

.

Лелув Премиум Вибрирачка Пенис Пумпа Макси Црвена

Лелув Премиум Вибрирачка Пенис Пумпа Макси Црвена

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

МАКСИ ЛЕЛУВ е Цврст Комплет За Вакуумска Пумпа за Зголемување На Мажите со совршена мешавина на врвна изработка и издржливост. Екстра дебелиот јасен, беспрекорен, нескротлив цилиндар е дипломиран и во инчи и во сантиметри нагоре, овозможувајќи ви точно да го гледате и обележите напредокот во растот. Вклучува екстра широка основна прирабница за удобност без додадени додатоци. Премиум цревото е дизајнирано за сесии за пумпање без проблеми со лизгав силиконски материјал не се склопува, а нашите специјално дизајнирани Фитинзи за Брзо Исклучување за да понудат сесии за пумпање за машко проширување без проблеми. Можете дури и да го исклучите цревото од цилиндерот и ќе одржува вакуум!Вибрирачки Ремен И Куршум : вклучениот вибрирачки куршум со повеќе брзини обезбедува зголемена сензација што ја претвора вашата рутина и во одлична обука за издржливост! Рачката На Макси Пумпата е цврст, но сепак ergономски дизајн за лесна употреба со повеќето големини на раце (види слика со димензии). Вграден Вентил За Чистење за безбедно и веднаш ослободување на целиот вакуум, кој се наоѓа на bodyономското најлонско тело. Вакуум опсег : 0-30 Hg (0-760 mm Hg). Поставувањето За Брзо Ослободување на лелув на Цилиндерот овозможува одржување на вакуумот без цревото да треба да остане прикачено. Лесен за употреба за почетници, но издржлив и квалитетен, и експертите го сакаат тоа! Достапните опции за Мерач го прават Макси Рачката одличен избор за сите нивоа на искуство. Акрилен цилиндар со врвен степен со ѕидови со дебелина од 3 мм, широката прирабница создава поголема удобност без потреба од дополнителни додатоци - Беспрекорен дизајн и владетели долж страната.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата