.

.

Тиква Кардиган Со Долги Ракави Отворен Преден Плетен Палто За Плетење Со Средна Должина Врвен Зелен ХХХХЛ

Тиква Кардиган Со Долги Ракави Отворен Преден Плетен Палто За Плетење Со Средна Должина Врвен Зелен ХХХХЛ

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благодарам!Материјал : 95% Памук, 5% Спандексезона : Пролет; Aut; Зимска Дебелина : Стандардна Должина : Должина На Ракавот Со Средна Должина : Долги Ракави : Деколте На Екипажот : Стил На Печатење : Лежерно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Кардиган Ве Молиме, Не Само Што Повикувајте Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 59см/23,23" Должина : 85см/33,46" Големина : М Биста : 115см/45,28" Рамо : 42,5 см/16,73" Ракав : 60см/23,62" Должина : 86см/33,86" Големина : Л биста : 121см/47.64" рамо : 44см/17.32" ракав : 61см/24.02" должина : 87см/34.25" големина : xl Биста : 127см/50.00" рамо : 45.5 см/17.91" ракав : 62.5 см/24.61" Должина : 88см/34.65" Големина : xxl Биста : 133cm/52.36" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 89cm/35.04" Големина : Xxxl биста : 141cm/55.51" рамо : 49cm/19.29" Ракав : 65.5 cm/25.79" должина : 90cm/35.43" Големина : xxxxl биста : 149cm/58.66" рамо : 51cm/20.08" ракав : 67cm/26.38" должина : 91cm/35.83" Големина : xxxxl биста : 157cm/61.81" рамо : 53cm/20.87" ракав : 68.5 cm/26.97" должина : 92cm/36.22" внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ●Материјал€Супер мек памучен полиестер жените Хало-вен кардиган, ве прават топло, убаво, модерно, секси и елегантно. Ова е одлична кошула со плус големина секојдневен Отворен Преден Кардиган! Меката ткаенина што дише ве одржува пријатна додека го прикажувате вашиот уникатен стил, што го прави совршен избор за плашливата сезона!. ●Привлечен Дизајн●Издвојувајте се од толпата со нашиот кардиган со тематика со Хало-вен што привлекува внимание. Мачка и тиква печатење дама плус големина кошула, Хало-вен кошули за жени, Хало-вен џемпер блузи, дуксер кардиган за жени, Женски Хало-вен плус големина кошула, женски девојки беж/сива/темно сива/портокалова/црна отворен преден кардиган. ●Стил€Симпатична хало-ween мачка тиква кардиган џемпери за жени, Hallo-ween модел : череп, лилјак, мачка, тиква, шапка. Пролет Лето winter зима жени долги ракави плетени кошули долна облека палто. Живописните бои и празничните дезени го прават идеален избор за Љубителите на Хало-вен од сите возрасти. Најдобар подарок за хало-вен жените паѓаат облека кардиган, едноставен, но моден стил што ќе го сакате. ●Повод}Женски Хало-вен гроздобер лесен дуксер одличен за дома, секојдневен, забава, одмор итн. Совршена облека за фестивалско и секојдневно носење, училиште, секојдневно, одмор, состанок, забава, клуб итн. Овој модерен кардиган е дизајниран да донесе допир на празнична забава во вашата гардероба, совршен за забави Со Хало, трик или лекување или едноставно додавање разигран пресврт во вашите секојдневни облеки. ●Големина и Нега € 1pcs џемпери од кардиган од тиква од мачки од мачки од хало-ween за жени. Кардиганот Хало-вен За Жени е достапен во голем број големини за да обезбеди удобно вклопување за секого(S,M,L,XL,2 XL,3 XL). Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за да ја пронајдете совршената големина за вас. Закачете го да се исуши и ќе бидете подготвени да го покажете вашиот плашлив стил за да дојдат многу хало-вени!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата