.

.

Schoolел Училиште Ранци Ученици Книжарници Во Собата Со Молив Торбичка И Рамо Торба Момчиња Девојки Ранец-Парче

Schoolел Училиште Ранци Ученици Книжарници Во Собата Со Молив Торбичка И Рамо Торба Момчиња Девојки Ранец-Парче

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Детали За Производот : ? Име на производот : Малиот Ранец За Сирена/Кутија За Моливи / Торба Со Вкрстено Тело Триделен Комплет?Персонализирани Обрасци : Обезбедете повеќе favorite омилени обрасци за да ви обезбедат уникатни дизајни за да ве направат уникатни, а исто така и совршен подарок за пријателите и семејството.? Димензии на ранецот : 40 х 30 х 13см, висококвалитетни, поместени прилагодливи ремени за рамо и меко амортизирање на грбот.?Прилагодливи ремени за рамо : можете да ја прилагодите должината на ремените за рамо за да одговараат на вашата идеална удобност.?Складирање : Совршено За вашиот лаптоп, полнач, книги, облека, закуски, паричник, кутија за моливи, торба, учебник, тетратка итн. ?Материјал : 300д оксфордска ткаенина?Опис на материјалот : преферираната текстура оксфордска ткаенина е удобна на допир, добар сјај и лесна за нега, со јасна текстура, нежен сјај и силни дизајнерски линии.?Ефект на горниот дел од телото : ранец кој ви овозможува полесно и стилски да патувате. Комбинира слободно време, удобност и мултифункционалност, а оваа торба е исто така водоотпорна, отпорна на гребење и отпорна на абење, ослободувајќи бавна и модерна атмосфера.?Опис на функцијата : Слоевито складирање, хиерархиската поделба го олеснува складирањето?Посебна забелешка : податоците за оваа големина се нормални поради различни методи на мерење, а грешката е во рамките на 2-113см ?Применливи гужви/сценарија : училиште, патување, пешачење, курсеви за обука, шопинг, зоолошки градини, паркови, спортови на отворено итн. унисекс. Тоа е исто така совршен подарок за деца и пријатели. Класичен Цртан Филм Малата Сирена Аниме Карактер Училишна Торба Три Парче Во Собата. Прилагодливи ремени за рамо за удобно носење. Најдобри Училишни Подароци, Божиќни Подароци За Девојчиња, Девојчиња, Момчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата