.

.

Графички мета на Машки Jamesејмс Браун

Графички мета на Машки Jamesејмс Браун

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Саундтракот во вашиот живот сега е модна изјава, затоа живејте гласно со графичкиот мет на Menејмс Браун на Машкиот Jamesејмс Браун. Без разлика дали фаќате концерт или висат со пријатели, овие опуштени вклопки, 100% памучни маички секогаш ќе бидат совршени за да ја покажете вашата убов Jamesејмс Браун. Редовно вклопување. Екипаж. Краток ракав. Екран печатен графички. Супер мека плетена ткаенина. 100% памук. Стил #112350004. © 2023 ИП Фонд за музички бран 3, ЛП.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата