.

.

Компатибилен Xero 106R сет на касети со висок ласерски тонер со висок принос за употреба во Xero & Series

Компатибилен Xero 106R сет на касети со висок ласерски тонер со висок принос за употреба во Xero & Series

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Заштедете уште повеќе со нашите компатибилни касети со ласерски тонер. Оваа листа содржи 2 106 R02722 касети со висок принос на црн ласер. Зошто да платите двојно повеќе за името на брендот Xerox 106 R02722 кертриџ кога нашите компатибилни печатачи обезбедуваат одлични квалитетни резултати за дел од цената? Нашите компатибилни касети за Xerox се поддржани од нашето 100% задоволство и гаранција за живот. Затоа, зачувајте сега и заштедете уште повеќе! Овој сет работи во следниве печатачи на Xerox Phaser и Work Centre : : 3610, 3610 DN, 3610 N, 3615, 3615 DN. Забележете, оваа ставка ќе работи само со печатари купени во САД и Канада. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. За употреба во Xerox Phaser и Work Centre Printers : 3610, 3610 DN, 3610 N, 3615, 3615 DN. 100% задоволство и гаранција за живот. Употребата на касети и материјали за замена на задниот дел не ја поништува гаранцијата за печатачот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата