.

.

Ournourneуни колекција женски лорен удобност влошка тесна ширина околу пети со средна блок потпетици

Ournourneуни колекција женски лорен удобност влошка тесна ширина околу пети со средна блок потпетици

DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

Барате пумпа во стил на гроздобер со свеж изглед? Колекцијата Лорен од Journee е совршен чевел за вас. Овие класични пумпи се карактеризираат со меки вегетарни велур, на врвот со тројни детали за еластична лента што ќе ве натераат да се истакнете од останатите. Со удобни табани и стапало со тесна ширина, овие чевли ќе обезбедат удобно вклопување што е совршено за целодневно носење. Додадете го Лорен во вашата гардероба и уживајте во неговиот безвременски стил и модерни ажурирања. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : тесен. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Удобност. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата