.

.

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 135.68

Количината на стоката
Това е достапна

Стоп -оревите се дизајнирани да бидат прицврстени на завртката кога механички се придружуваат на материјали. Најлонските инсерти на стоп -орев, кои нудат додадена безбедност од олабавување од вибрации. Стоп оревите имаат финиш со цинк -позлатена - инсталацијата е лесна со рачни алатки, таков комбиниран клуч. Делови се карактеризираат со груба нишка за завртки #8-32. Хилман Стоп ореви, #10-24 најлон, цинк позлатени, пакет од 8.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата