.

.

DesignArt „Зелена еукалиптус гранка“ Тропски врамен платно wallид уметност печатење

DesignArt „Зелена еукалиптус гранка“ Тропски врамен платно wallид уметност печатење

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

"Оваа извонредна сребрена сина еукалиптус гранка врамена платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја од нашите печати за ликовна уметност Giclee Canvas се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на бледнеените бои . Нашите ликовни печати за платно на платно се печатат печатени отпечатоци На висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршено платно уметноста е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен така што е така Подготвени веднаш да висат на wallидот . Карактеристики : . - Стил : Тропски. "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата