.

.

Елен парк пенлива вода, тројно Бери, 16. мл. Шишиња

Елен парк пенлива вода, тројно Бери, 16. мл. Шишиња

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Откријте го освежувачкиот вистински вкус на пенливата вода во паркот на елени. Ослободени од калории, шеќери, природни или вештачки засладувачи и бои, оваа пенлива вода е освежувачка алтернатива на шеќерните пијалоци. Направена со 100% реална природна изворска вода во комбинација со освежувачка карбонизација, може да се ужива во широк спектар на природни пенливи води со вкус на овошје што го прават останувањето хидрирана забава и лесна. Едноставно е ахх-спојување-само пиете бренд на елен парк пенливи во текот на денот и видете сами. Направено со природна изворска вода и вистински вкус на Бери, измешан со освежувачки меурчиња. Пакет од 8 шишиња, лесни за носење и совршено за земање на ручек во текот на целата недела. Ослободени од калории, шеќери, засладувачи и бои. Секое шише е 100% рециклирано. Информациите за изворот на вода може да варираат во зависност од локацијата на објектот за флаширање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата