.

.

Касетата компатибилен со Kyocera Mita TK компатибилен кертриџ за тонер на магента

Касетата компатибилен со Kyocera Mita TK компатибилен кертриџ за тонер на магента

DEN 847.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е компатибилен кертриџ, не произведен од Kyocera Mita. Тоа е компатибилна кертриџ и работи со печатачите Kyocera MITA. Тонер кертриџ за употреба со Kyocera-Mita FS C5200, C5200 DN. Fits Models : FS C5200, C5200 DN Овој Kyocera Mita TK-552 M компатибилен кертриџ Magenta Toner е одлична тонерска ставка по намалена цена под 30 долари што не можете да ги промашите. За употреба со Kyocera-Mita FS C5200, C5200 DN. За употреба со Kyocera-Mita TK552 M, 1 T02 HMBUS0. Принос : 6000. кертриџ за тонер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата