.

.

Huffy® Sea Star? Девојки 20? Велосипед, бисер бел

Huffy® Sea Star? Девојки 20? Велосипед, бисер бел

DEN 1248.00

Количината на стоката
Това е достапна

Велосипедот „Перл Бело Море Starвезда“ има забавен изглед за денешната девојка. Декорирани со пеперутки во розова, виолетова, сина и повеќе, девојките ќе ја сакаат Хафи Море Starвезда - вклучувајќи ги и нејзините искривени стрими! Издржливиот велосипед со челична рамка има бела лента со јасни решетки за да се прикаже графики под него. Рачката има украсена подлога за безбедност, што одговара на велосипедот. Целосно украсеното седиште е поставено за да ја задржи удобно додека вози и вклучува брзо ослободување од легура за да ги направи прилагодувањата на висината. Huffy Sea Star е единечен велосипед со брзина со лесна за употреба сопирачка за мазно запирање. Вести за вести! Ако изберете страница за складирање на испорака, можете да ја повикате вашата локална продавница како комплементарно собрание може да се понуди на таа локација. 20 "Huffy Sea Star Girls Bike, Pearl White : Рамка : челична рамка за велосипеди во бисер бело. Gearing (# на брзини) : единечна брзина. Сопирачки : сопирачка со лесен за употреба. Гуми : 20" x 1,75 "солидни гуми . Rims : durable steel rims painted light blue. Handlebars : hi-rise handlebar in pink with decorated crossbar pad and streamers. Seat : decorated and padded seat with quick-release for easy adjustment. Pedals : junior size pedals in light blue. Assembly : Вклучени упатства за склопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата